en LOGINHelp

Nagroda w konkursie Państwowej Inspekcji Pracy "Pracodawca - organizator pracy bezpiecznej"

"Pracodawca - organizator pracy bezpiecznej" to konkurs organizowany przez Państwową Inspekcję Pracy. Nagroda potwierdza, że firma dba o najwyższe standardy bezpieczeństwa zdrowia i życia pracowników, mając przy tym na uwadze przepisy prawa pracy oraz bhp.

ISO 9001:2015

Norma ISO 9001:2015 uznawana jest za podstawę budowania systemów zarządzania jakością. Norma zawiera terminologie, wymagania i wytyczne dotyczące wprowadzania, doskonalenia i kontrolowania systemu. Certyfikat potwierdza wprowadzenie i stosowanie Systemu Zarządzania Jakością i świadczy o spełnieniu normy w zakresie: Projektowanie, produkcja i sprzedaż urządzeń elektronicznych.

Budowlana Marka Roku 2018

Ranking Budowlana Marka Roku to klasyfikacja materiałów budowlanych produkowanych w Polsce. Podczas XIV edycji Gali Budowlana Marka Roku przyznano wyróżnienia i tytuły Budowlanych Marek Roku 2018, które honorują marki cenione przez wykonawców w ciągu wielu lat. Marka firmy DTM System już po raz trzeci znalazła się w gronie wyróżnionych producentów w kategorii NAPĘDY DO BRAM.

Złoty Medal Budma 2018

Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, która jest przyznawana po wnikliwej ocenie ekspertów innowacyjnym produktom najwyższej jakości, odpowiadającym szeregu kryterium, wytworzonym w oparciu o najwyższej klasy technologie. W roku 2018 tym prestiżowym wyróżnieniem uhonorowany został produkt CHRONO. Jest to wielofunkcyjne urządzenie umożliwiające centralne sterowanie automatyką domową.

Budowlana Marka Roku 2017

Budowlana Marka Roku to ranking produktów najbardziej cenionych przez wykonawców. Podczas uroczystej gali 8 czerwca ogłoszono wyróżnienia i tytuły Budowlanej Marki Roku 2017. To już 13. ranking, którego pomysłodawcą i organizatorem jest ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku. Firma DTM System drugi raz znalazła się w prestiżowym gronie wyróżnionych producentów w kategorii NAPĘDY DO BRAM.

Budowlana Marka Roku 2016

Ranking Budowlana Marka Roku od 12 edycji wyłania najlepsze marki materiałów budowlanych w Polsce. ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku w pierwszym kwartale 2016 r. przeprowadziło ogólnopolskie badanie ankietowe wśród wykonawców, aby poznać ich opinie na temat kilkudziesięciu grup asortymentowych materiałów budowlanych. Wśród wyróżnionych producentów w kategorii NAPĘDY DO BRAM znalazł się polski producent automatyki bramowej - firma DTM System.

Złoty Medal Budma 2016

Złoty Medal MTP jest potwierdzeniem doskonałości produktu i elementem jego promocji na rynku. Wyróżnienie otrzymują produkty, które spełniły regulaminowe kryteria i równocześnie zyskały pozytywne rekomendacje profesjonalnego jury, w skład którego wchodzą wybitni specjaliści. W roku 2016 Złoty Medal otrzymał odbiornik FLEX. Możliwość dopasowania sprzętowego i funkcjonalnego do mieniających się potrzeb użytkownika, różne formy dostępu do zarządzania odbiornikiem, zaawansowana i zarazem intuicyjna aplikacja internetowa CloudFLEX to elastyczność i wygoda docenione przez jury konkursu.
DTM System Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
ul. Brzeska 7, 85-145 Bydgoszcz, tel. +48 52 340 15 83/84


projekty unijne