pl ZALOGUJPomoc

Projekty unijne


Projekt współfinansowany ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020, podziałanie 01.06.02 Dotacje dla innowacyjnych MŚP. Celem projektu jest zakup i uruchomienie linii montażowej SMT w skład której wchodzi automat montażowy JUKI RS-1 oraz piec do lutowania rozpływowego ERSA 3/20E. Wdrożenie innowacyjnej technologii umożliwi montaż komponentów już od wielkości 01005, co wpłynie na miniaturyzację produktów, zwiększenia niezawodności, jakości i precyzji montażu oraz zwiększenia wydajności montażu. Realizacja projektu umożliwi:

– produkowanie innowacyjnego czujnika położenia bramy opartego na technologii MEMS i komunikacji bezprzewodowej,

– wdrożenie do produkcji super miniaturowych urządzeń radiowych pracujących w paśmie ISM – projekt odbiornika o bardzo małych gabarytach PIKO przeznaczonego do zdalnego sterowania automatyką bramową,

– realizację projektowo-produkcyjną, systemu zarządzania chlewnią dla firmy Wesstron.

System będzie innowacyjnym rozwiązaniem na rynku krajowym. Pozwoli na centralne zarządzanie chlewnią odpowiednie dozowanie pokarmu dostosowane do konkretnego zwierzęcia, kontrolę wentylacji, automatyczne ważenie i segregację zwierząt, kontrolę liczby zwierząt w sekcjach. Inwestycja realizowana w firmie DTM System Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa przyniesie szereg korzyści zarówno dla spółki, jak i całego otoczenia. Rezultatem realizacji projektu jest zakup innowacyjnych środków trwałych do montażu elementów elektronicznych. Wymienione elementy inwestycji pozwalają na osiągnięcie głównego celu projektu jakim jest podniesienie poziomu konkurencyjności oraz innowacyjności w przedsiębiorstwie oraz wdrożenie nowych produktów dla potrzeb klientów.

Wartość projektu wynosi:  746 833,00 PLN, wkład funduszy Europejskich wynosi: 395 821,49 PLN.

POTRZEBUJESZ POMOCY?

+48 52 340 15 83
Poniedziałek-Piątek
8:00 - 16:00
handlowy@dtm.pl
DTM System Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
ul. Brzeska 7, 85-145 Bydgoszcz, tel. +48 52 340 15 83/84


projekty unijne