pl ZALOGUJPomoc

Piloty do bram automatycznych

Każdy system automatyczny wymaga odpowiedniego sterowania. W naszej bazie produktowej dostępne są najwyższej jakości nadajniki, spełniające europejskie normy jakości i bezpieczeństwa. Oferujemy piloty do bram oraz innych urządzeń, w różnych kolorach, a także kształtach, w wersji 2, 4, a nawet 12 przyciskowej. Dzięki temu każdy może dobrać rozwiązanie, które będzie najlepiej odpowiadać jego potrzebom. Dowolny pilot do bramy automatycznej z naszej oferty jest więc zgodny ze standardami branży i wymaganiami stawianymi przez Klientów. Gwarantujemy najwyższą jakość nadajników zdalnego sterowania oraz ich bezproblemowe, komfortowe użytkowanie. Proponujemy również bogaty wybór akcesoriów do pilotów.

Rozwiązania dla przedsiębiorstw - pilot do bramy przemysłowej

Od lat dostarczamy rozwiązania nie tylko dla Klientów prywatnych, ale także dla bram przemysłowych. Projektujemy urządzenia z panelem sterowania dopasowanym do potrzeb ergonomii pracy na wielkich halach przemysłowych, fabrykach, magazynach i innych przedsiębiorstwach. Solidna obudowa i możliwość zawieszenia na ścianie gwarantuje, że pilot do bramy przemysłowej spełnia wszystkie potrzeby pracowników. Duże przyciski umożliwiają obsługę w rękawicach ochronnych, a gruba obudowa sprawa, że panel jest odporny na trudne warunki atmosferyczne. Realizujemy projekty zgodne ze standardami danej branży, aby sprostać wszelkim wymaganiom Klienta.

Wyczyść filtry (0)
DTM System Daniel Kujawski spółka komandytowo-akcyjna
85-145 Bydgoszcz, ul. Brzeska 7 tel./fax +48 52 340 15 83 lub 84, NIP: 9532648396,
REGON:361052098, KRS: 0000948678, Sąd Rejonowy w Bydgoszczy, XIII Wydział Gospodarczy KRS
z pokrytym w całości kapitałem zakładowym 3 211 000 PLN


DTM System jest firmą opartą o polski kapitał. Produkujemy innowacyjne urządzenia elektroniczne najwyższej jakości przy użyciu najlepszych podzespołów od krajowych kontrahentów. Posiadamy własne linie produkcyjne oparte o nowoczesne technologie oraz dysponujemy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą pracowniczą. Wszystkie nasze urządzenia posiadają niezbędne atesty oraz certyfikaty dopuszczające je do użycia na terenie Unii Europejskiej. Oferujemy także usługi produkcji na zlecenie dla krótkich i średnich serii urządzeń.

projekty unijne