pl ZALOGUJPomoc

Akcesoria do automatyki bramowej

Oferujemy szeroki wybór akcesoriów przeznaczonych do wielu rodzajów systemów automatyki bramowej. Nasze akcesoria do bram garażowych, skrzydłowych i wjazdowych są kompatybilne zarówno z systemami DTM, jak i również tymi oferowanymi przez innych producentów. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania, bezawaryjność oraz łatwość montażu. W zależności od potrzeb, w naszej ofercie znaleźć można akcesoria do bramy przesuwnej lub uchylnej. Pozwala to na wymianę pojedynczych komponentów lub zakup dostosowanego do indywidualnych potrzeb kompletu.

Kompleksowy osprzęt do bram przesuwnych

Charakterystyka posiadanego systemu automatyki definiuje akcesoria, których montaż może być wymagany. W naszej ofercie znaleźć można osprzęt do bramy przesuwnej zwiększający bezpieczeństwo jej użytkowania. Proponujemy m.in. odbiorniki, lampy sygnalizacyjne i centrale. Osprzęt do bram przesuwnych wyróżnia się bardzo dobrą specyfikacją. Jego budowa i zastosowane materiały wpływają przy tym na jego trwałość. Poza elementami do systemów przesuwnych posiadamy też bogatą ofertę akcesoriów do bramy skrzydłowej. W razie wątpliwości dotyczących doboru właściwych produktów, nasi eksperci doradzą opcję najlepiej dopasowaną do konkretnego systemu.

DTM System Daniel Kujawski spółka komandytowo-akcyjna
85-145 Bydgoszcz, ul. Brzeska 7 tel./fax +48 52 340 15 83 lub 84, NIP: 9532648396,
REGON:361052098, KRS: 0000948678, Sąd Rejonowy w Bydgoszczy, XIII Wydział Gospodarczy KRS
z pokrytym w całości kapitałem zakładowym 3 211 000 PLN


DTM System jest firmą opartą o polski kapitał. Produkujemy innowacyjne urządzenia elektroniczne najwyższej jakości przy użyciu najlepszych podzespołów od krajowych kontrahentów. Posiadamy własne linie produkcyjne oparte o nowoczesne technologie oraz dysponujemy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą pracowniczą. Wszystkie nasze urządzenia posiadają niezbędne atesty oraz certyfikaty dopuszczające je do użycia na terenie Unii Europejskiej. Oferujemy także usługi produkcji na zlecenie dla krótkich i średnich serii urządzeń.

projekty unijne