pl ZALOGUJPomoc

narzędziownia

produkcja wyrobów z tworzyw sztucznych metodą wtrysku

OFERTA NARZĘDZIOWNI

3d-model-dimension-objects-Print

Projektowanie produktów

Masz pomysł na produkt? Nasze biuro projektowe zwizualizuje go i przekuje w rzeczywistość!

formy wtryskowe produkcyjne i prototypowe

Jesteśmy w stanie stworzyć urządzenia o skomplikowanych kształtach, wykonane z różnych materiałów.

Usługi wtrysku tworzyw

Potrzebujesz elementów plastikowych? Możemy dla Ciebie zrealizować zarówno długie jak i krótkie serie produktów.

usługi obróbki cnc

Produkujemy detale metodą obróbki skrawaniem CNC przy użyciu frezarek najlepszych światowych producentów.

Narzędziownia w DTM System

Działamy jako producent form wtryskowych na indywidualne zamówienie. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym oraz zespołem doświadczonych specjalistów. Dzięki temu jesteśmy w stanie pomóc Tobie stworzyć nowy produkt lub przejąć i kontynuować produkcję już istniejącego. Poniżej możesz przeczytać o poszczególnych etapach prac w naszej narzędziowni. Wykorzystujemy do nich najwyższej klasy sprzęt, który pozwala na precyzję i efektywność, jakich wymaga produkcja form wtryskowych. Każdorazowo dbamy o kompleksową kontrolę wszystkich procesów, aby uzyskany efekt w pełni odpowiadał opracowanemu projektowi. Nasza produkcja form wtryskowych jest w pełni konsultowana na każdym etapie. 

PROJEKT I OPRACOWANIE PROTOTYPU

Projektowanie to kluczowy etap, dlatego podchodzimy do niego ze szczególną starannością. Jako wykonujący formy wtryskowe producent, analizujemy konstrukcje pod kątem łatwości wykonania, ekonomiczności i funkcjonalności produktu. Kolejnym etapem jest stworzenie projektu w programie 3D CAD. W fazie konsultacji opracowujemy próbne wtryski, by formy wtryskowe odpowiadały Twoim zapotrzebowaniom na najwyższym poziomie, bo jako producent pragniemy oddawać w ręce Klientów ergonomiczne produkty.

Dzięki nowoczesnym drukarkom 3D możemy zaprezentować wstępną koncepcję modelu. Pozwala to nie tylko ocenić wygląd, ale przede wszystkim sprawdzić funkcjonalność i wyeliminować błędy konstrukcyjne.

Produkcja form wtryskowych i gotowych elementów

Pracujemy wyłącznie na maszynach CNC renomowanych producentów, jak DMG MORI, CHARMILLES oraz ARBURG. Wykonujemy formy wtryskowe, które umożliwiają wyprodukowanie nawet krótkich serii urządzeń szybko oraz przy niskich kosztach dla Klienta. Świadczymy również usługi takie jak frezowanie CNC, drążenie wgłębne EDM, cięcie drutowe WEDM. Wykonujemy prace seryjne, jak i pojedyncze elementy narzędzi w tym m.in. form wtryskowych, tłoczników, wykrojników, prawideł lub dowolne części maszyn.

Pionowe centrum obróbcze CNC
Najwyższej jakości narzędzia, jakie wykorzystujemy podczas produkcji.
Przykładowa forma dwukrotna dla przycisku bezprzewodowego .
Forma wielokrotna, dzięki której możemy wytwarzać do kilku tysięcy urządzeń dziennie.

Masz pomysł na innowacyjne urządzenie? Potrzebujesz gotowego produktu lub prototypu, aby go wypromować na portalach crowdfundingowych typu Kickstarter lub Indiegogo? Możemy Ci w tym pomóc!

Chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach naszej narzędziowni? W takim razie napisz do nas już dziś! Nasi doradcy Klienta z przyjemnością przygotują dla Ciebie ciekawą i konkurencyjną ofertę. Przygotowujemy formy wtryskowe według potrzeb klienta i w oparciu o masową produkcję.

DTM System Daniel Kujawski spółka komandytowo-akcyjna
85-145 Bydgoszcz, ul. Brzeska 7 tel./fax +48 52 340 15 83 lub 84, NIP: 9532648396,
REGON:361052098, KRS: 0000948678, Sąd Rejonowy w Bydgoszczy, XIII Wydział Gospodarczy KRS
z pokrytym w całości kapitałem zakładowym 3 211 000 PLN


projekty unijne