pl ZALOGUJPomoc

Nagrody i wyróżnienia

Naszym głównym celem nigdy nie było zdobywanie nagród – stawialiśmy po prostu na najwyższą jakość i wysokie standardy biznesowe.

CIESZY NAS TO, ŻE NASZA PRACA ZOSTAŁA DOCENIONA.

Nagroda "Pracodawca - organizator pracy bezpiecznej"

Konkurs ten został zorganizowany przez Państwową Inspekcję Pracy, a kryteria oceny były naprawdę rygorystyczne. Zajęcie 3 miejsca potwierdza, że w naszej firmie dbamy o najwyższe standardy BHP (bezpieczeństwa i higieny pracy).

Norma ISO 9001:2015

Wysoka jakość naszych urządzeń od zawsze stanowiła dla nas priorytet. Wdrożenie Systemu Zarządzania Jakością w zakresie projektowania, produkcji i sprzedaży urządzeń elektronicznych było więc naturalnym etapem rozwoju firmy DTM.

Budowlana Marka Roku 2018

Jedno z tych wyróżnień, które najbardziej nas ucieszyły. Podczas XIV edycji gali Budowlana Marka Roku otrzymaliśmy po raz 3 wyróżnienie w kategorii „Napędy do bram”. Można więc powiedzieć, że jesteśmy tutaj cyklicznymi zwycięzcami.

Złoty Medal Budma 2018

Ten dyplom wisi dziś na honorowym miejscu w gabinecie szefa. Cóż, w końcu złoty medal na tak prestiżowej imprezie to nie byle co! A otrzymaliśmy go za wielofunkcyjne urządzenie CHRONO, umożliwiające centralne sterowanie automatyką domową.

Budowlana Marka Roku 2017

To wyróżnienie jest tworzone w oparciu o ranking produktów najbardziej cenionych przez wykonawców. Profesjonaliści oceniają tu profesjonalistów, więc nie jest łatwo. Mimo to znów zdobyliśmy wyróżnienie w kategorii „Napędy do bram”.

Budowlana Marka Roku 2016

Tak samo, jak w latach 2017 i 2018, znowu otrzymaliśmy wyróżnienie w kategorii „Napędy do bram”. W sumie nie dziwi nas to, gdyż to jedna z naszych głównych specjalizacji, w której cały czas doskonalimy nasze know – how.

Złoty Medal Budma 2016

Tym razem kapituła konkursu złożona z ekspertów doceniła nasz odbiornik FLEX. Przyznamy, że mieliśmy trochę obaw przed wypuszczeniem tego urządzenia, gdyż było ono dość nowatorskie. Na szczęście przyznana nagroda i zadowolenie Klientów szybko rozwiały nasze wątpliwości.

Wszystkie przedstawione powyżej nagrody oczywiście bardzo nas cieszą. Ale i tak najważniejszym wyróżnieniem są zadowoleni Klienci oraz Kontrahenci, którzy chcą z nami współpracować. Dziękujemy!

DTM System Daniel Kujawski spółka komandytowo-akcyjna
85-145 Bydgoszcz, ul. Brzeska 7 tel./fax +48 52 340 15 83 lub 84, NIP: 9532648396,
REGON:361052098, KRS: 0000948678, Sąd Rejonowy w Bydgoszczy, XIII Wydział Gospodarczy KRS
z pokrytym w całości kapitałem zakładowym 3 211 000 PLN


projekty unijne