pl ZALOGUJPomoc

Akcesoria do automatyki bramowej

Oferujemy szeroki wybór akcesoriów przeznaczonych do wielu rodzajów systemów automatyki bramowej. Nasze akcesoria są kompatybilne zarówno z systemami DTM, jak również tymi oferowanymi przez innych producentów. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania, bezawaryjność oraz łatwość montażu.

Kontrola dostępu

Systemy i urządzenia do zastosowań wymagających rozbudowanych zależności logicznych, kontroli czasu, ludzi, pojazdów.

Piloty do bram automatycznych

Każdy system automatyczny wymaga odpowiedniego sterowania. W naszej bazie produktowej dostępne są najwyższej jakości nadajniki, spełniające europejskie normy jakości i bezpieczeństwa. Oferujemy piloty do bram oraz innych urządzeń, w różnych kolorach oraz kształtach, w wersji 2, 4, a nawet 20 przyciskowej. Dzięki temu każdy może dobrać rozwiązanie, które będzie najlepiej odpowiadać jego potrzebom. Gwarantujemy najwyższą jakość nadajników zdalnego sterowania oraz ich bezproblemowe i komfortowe użytkowanie. Proponujemy również bogaty wybór akcesoriów do pilotów.

PILOTY DO BRAM – NAJWYŻSZA JAKOŚĆ NA RYNKU

Dokładamy wszelkich starań, aby proponować Klientom jedynie rozwiązania z najwyższej półki. Dzięki zrozumieniu potrzeb współczesnego konsumenta jesteśmy w stanie stworzyć szeroki asortyment produktowy wyposażony w propozycje zarówno dla osób, które interesuje intuicyjny w obsłudze pilot do bramy automatycznej, jak i dla tych, którzy mają wobec niego wyższe oczekiwania. Nasza bogata oferta została stworzona w taki sposób, aby każdy Klient znalazł opcję dostosowaną do jego potrzeb. Niezależnie, czy priorytetem będzie wysoka funkcjonalność, prostota użytkowania czy oryginalny design.

Napędy do bram

W każdym mechanizmie automatycznym niezbędne są odpowiednie urządzenia wykonawcze typu siłowniki czy napędy, warunkujące właściwe działanie całego systemu znanego jako automatyka do bram. Nasza firma proponuje nowoczesne rozwiązania dostosowane do potrzeb Klientów. Każdy siłownik bramowy posiada system montażu pasujący do konstrukcji o popularnych wymiarach i wadze. Poniżej znajdują się wysokiej jakości napędy i siłowniki do bram, a wśród nich szeroki wybór modeli zróżnicowanych pod kątem przeznaczenia. Automatyka do bram skrzydłowych, przesuwnych i garażowych obejmuje wszystkie niezbędne do działania komponenty. Objęta jest także gwarancją. Każdy siłownik do bramy posiada deklarację zgodności CE. Dokładna specyfikacja dostępna jest na stronie wybranych produktów.

Profesjonalna automatyka do bram

Przedstawiamy wyroby idealne do zastosowania w systemach przesuwnych oraz skrzydłowych o określonej długości skrzydła, a także napędy do bramy garażowej. Wyróżniają się one jakością użytych materiałów i precyzyjnym wykonaniem. Oferowana przez nas automatyka do bramy spełnia obowiązujące normy bezpieczeństwa. Dbamy przy tym o zapewnienie szerokiego wyboru Klientom. Dlatego siłowniki do bram dwuskrzydłowych dostępne są w 2 wariantach. Możliwość zakupu dodatkowych akcesoriów umożliwia natomiast dostosowanie zamówienia do indywidualnych wymagań. Napędy do bram dwuskrzydłowych i przesuwnych oraz siłowniki można nabyć pojedynczo lub w kompletnych zestawach gotowych do zamontowania, które zawierają sterowniki, odbiorniki radiowe, fotokomórki, ergonomiczne piloty, a także niezbędne elementy mocujące.

Automat do bramy skrzydłowej, przesuwnej oraz garażowej

Zarówno nasze napędy do bram dwuskrzydłowych, przesuwnych oraz garażowych, jak i siłowniki bramowe wykonane są z trwałych i odpornych na uszkodzenia materiałów. Dlatego też świetnie sprawdzą się nawet w najbardziej wymagających warunkach. Automatyka do bramy przesuwnej DTM jest gwarancją poprawnego działania systemu przez lata. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej technologii uniknie przegrzania, a także zamarznięcia. Ponadto każdy siłownik do bramy dwuskrzydłowej wyposażony został w samoblokujący mechanizm napędowy. Podnosi on bezpieczeństwo użytkowania urządzenia. Jednocześnie sprawia, że napęd do bramy nie ulega szybkiemu zużyciu się. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi kategoriami. W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko siłowniki do bram i automat do bramy skrzydłowej lub przesuwnej, ale również inne elementy instalacji tego typu.

Odbiorniki automatyki bramowej

Nowoczesne i niezawodne odbiorniki jedno oraz wielokanałowe, w formie autonomicznej (w obudowie do zastosowań wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń), jak i w formie kart radiowych do wbudowania. Odbiorniki sterowane są zdalnie za pomocą pilotów.

Sterowniki do automatyki bramowej

Przedstawiamy szeroki wybór urządzeń oraz rozwiązań technologicznych stanowiących niezbędne elementy automatyki do bram, szlabanów i wielu innych systemów, których działanie oparte jest na zdalnym sterowaniu. Automatyka do bram z naszymi urządzeniami to połączenie skuteczności oraz bezawaryjnego działania przez długi czas.

DTM System Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
ul. Brzeska 7, 85-145 Bydgoszcz, tel. +48 52 340 15 83/84


projekty unijne