pl ZALOGUJPomoc

Automatyka przemysłowa

Urządzenia przeznaczone do pracy w automatyce przemysłowej, w halach i magazynach, na częstotliwości 868MHz w systemie CSS.

Akcesoria do automatyki bramowej

Oferujemy szeroki wybór akcesoriów przeznaczonych do wielu rodzajów systemów automatyki bramowej. Nasze akcesoria są kompatybilne zarówno z systemami DTM, jak również tymi oferowanymi przez innych producentów. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania, bezawaryjność oraz łatwość montażu.

Kontrola dostępu

Systemy i urządzenia do zastosowań wymagających rozbudowanych zależności logicznych, kontroli czasu, ludzi, pojazdów.

Piloty do bram automatycznych

Każdy system automatyczny wymaga odpowiedniego sterowania. W naszej bazie produktowej dostępne są najwyższej jakości nadajniki, spełniające europejskie normy jakości i bezpieczeństwa. Oferujemy piloty do bram oraz innych urządzeń, w różnych kolorach, a także kształtach, w wersji 2, 4, a nawet 12 przyciskowej. Dzięki temu każdy może dobrać rozwiązanie, które będzie najlepiej odpowiadać jego potrzebom. Dowolny pilot do bramy automatycznej z naszej oferty jest więc zgodny ze standardami branży i wymaganiami stawianymi przez Klientów. Gwarantujemy najwyższą jakość nadajników zdalnego sterowania oraz ich bezproblemowe, komfortowe użytkowanie. Proponujemy również bogaty wybór akcesoriów do pilotów.

Napędy do bram

W każdym mechanizmie automatycznym niezbędne są odpowiednie urządzenia wykonawcze typu siłowniki czy napędy, warunkujące właściwe działanie całego systemu znanego jako automatyka do bram. Nasza firma proponuje nowoczesne rozwiązania dostosowane do potrzeb Klientów. Każdy siłownik bramowy posiada system montażu pasujący do konstrukcji o popularnych wymiarach i wadze. Poniżej znajdują się wysokiej jakości napędy oraz siłowniki do bram, a wśród nich szeroki wybór modeli zróżnicowanych pod kątem przeznaczenia. Automatyka do bram skrzydłowych, przesuwnych i garażowych obejmuje wszystkie niezbędne do działania komponenty. Ma także długą gwarancję. Napęd do bramy jest więc inwestycją bezpieczną. Dla każdego, kto jeszcze nie korzystał z takiego rozwiązania, okaże się też czynnikiem wpływającym na codzienny komfort. Dowolny siłownik do bramy posiada deklarację zgodności CE. Potwierdza ona jego jakość oraz dopasowanie do europejskich norm produkcyjnych. Dzięki temu napędy do bram skrzydłowych naszej firmy doskonale spełniają swoją funkcję. Dokładna specyfikacja dostępna jest na stronie wybranych produktów. Automatyka do bram dwuskrzydłowych pozwala zwiększyć wygodę na co dzień. Dlatego tak ważne jest jej odpowiednie dobranie.

Odbiorniki automatyki bramowej

Nowoczesne i niezawodne odbiorniki jedno oraz wielokanałowe, w formie autonomicznej (w obudowie do zastosowań wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń), jak i w formie kart radiowych do wbudowania. Odbiorniki sterowane są zdalnie za pomocą pilotów.

Sterowniki do automatyki bramowej

Niezawodne sterowniki do bram

Przedstawiamy szeroki wybór urządzeń oraz rozwiązań technologicznych stanowiących niezbędne elementy automatyki do bram, szlabanów i wielu innych systemów, których działanie oparte jest na zdalnym sterowaniu. Instalacje z naszymi urządzeniami to połączenie skuteczności oraz bezawaryjnego działania przez długi czas. Dostępne u nas sterowniki do bram pozwalają na efektywne wykorzystanie systemów przesuwnych, skrzydłowych i roletowych. Są także dostępne w wersjach umożliwiających dopasowanie do konkretnych układów sterowniczych.

DTM System Daniel Kujawski spółka komandytowo-akcyjna
85-145 Bydgoszcz, ul. Brzeska 7 tel./fax +48 52 340 15 83 lub 84, NIP: 9532648396,
REGON:361052098, KRS: 0000948678, Sąd Rejonowy w Bydgoszczy, XIII Wydział Gospodarczy KRS
z pokrytym w całości kapitałem zakładowym 3 211 000 PLN


projekty unijne