pl ZALOGUJPomoc

Akcesoria do automatyki bramowej

Oferujemy szeroki wybór akcesoriów przeznaczonych do wielu rodzajów systemów automatyki bramowej. Nasze akcesoria są kompatybilne zarówno z systemami DTM, jak również tymi oferowanymi przez innych producentów. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania, bezawaryjność oraz łatwość montażu.

Kontrola dostępu

Systemy i urządzenia do zastosowań wymagających rozbudowanych zależności logicznych, kontroli czasu, ludzi, pojazdów.

Piloty do bram

Każdy system automatyczny wymaga odpowiedniego sterowania. W naszej bazie produktowej dostępne są najwyższej jakości nadajniki, spełniające europejskie normy. Oferujemy piloty do bram oraz innych urządzeń, w różnych kolorach oraz kształtach, w wersji 2, 4, a nawet 20 przyciskowej. Dzięki temu każdy może dobrać rozwiązanie, które będzie najlepiej odpowiadać jego potrzebom. Gwarantujemy najwyższą jakość nadajników zdalnego sterowania oraz ich bezproblemowe i komfortowe użytkowanie.

PILOTY DO BRAM – NAJWYŻSZA JAKOŚĆ NA RYNKU

Dokładamy wszelkich starań, aby proponować Klientom jedynie rozwiązania z najwyższej półki. Dzięki zrozumieniu potrzeb współczesnego konsumenta jesteśmy w stanie stworzyć szeroki asortyment produktowy wyposażony w propozycje zarówno dla osób szukających intuicyjnego w obsłudze produktu, jak i dla tych, którzy mają wobec niego wyższe oczekiwania. Nasza bogata oferta została stworzona w taki sposób, aby każdy Klient znalazł opcję dostosowaną do jego potrzeb. Niezależnie, czy priorytetem będzie wysoka funkcjonalność, prostota użytkowania czy oryginalny design.

Napędy do bram

W każdym mechanizmie automatycznym niezbędne są odpowiednie urządzenia wykonawcze typu siłowniki do bram czy napędy do bram, warunkujące właściwe działanie całego systemu znanego jako automatyka do bram. Niżej znajdują się wysokiej jakości napędy do bram i siłowniki do bram, a wśród nich szeroki wybór modeli zróżnicowanych pod kątem przeznaczenia.

Profesjonalna automatyka do bram

Przedstawiamy wyroby idealne do zastosowania w systemach przesuwnych oraz skrzydłowych o określonej długości skrzydła, a także napędy do bramy garażowej. Napędy do bram dwuskrzydłowych i przesuwnych oraz siłowniki można nabyć pojedynczo lub w kompletnych zestawach gotowych do zamontowania, które zawierają sterowniki, odbiorniki radiowe, fotokomórki, ergonomiczne piloty, a także niezbędne elementy mocujące.

Automat do bramy skrzydłowej, przesuwnej oraz garażowej

Zarówno nasze napędy do bram dwuskrzydłowych, przesuwnych oraz garażowych, jak i siłowniki bramowe wykonane są z trwałych i odpornych na uszkodzenia materiałów, dlatego też świetnie sprawdzą się nawet w najbardziej wymagających warunkach. W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko siłowniki do bram i automat do bramy skrzydłowej lub przesuwnej, ale również inną automatykę.

Odbiorniki automatyki bramowej

Nowoczesne i niezawodne odbiorniki jedno oraz wielokanałowe, w formie autonomicznej (w obudowie do zastosowań wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń), jak i w formie kart radiowych do wbudowania. Odbiorniki sterowane są zdalnie za pomocą pilotów.

Sterowniki do automatyki bramowej

Przedstawiamy szeroki wybór urządzeń oraz rozwiązań technologicznych stanowiących niezbędne elementy automatyki do bram, szlabanów i wielu innych systemów, których działanie oparte jest na zdalnym sterowaniu. Automatyka do bram z naszymi urządzeniami to połączenie skuteczności oraz bezawaryjnego działania przez długi czas.

DTM System Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
ul. Brzeska 7, 85-145 Bydgoszcz, tel. +48 52 340 15 83/84


projekty unijne