pl ZALOGUJPomoc

Napędy do bram

W każdym mechanizmie automatycznym niezbędne są odpowiednie urządzenia wykonawcze typu siłowniki do bram czy napędy do bram, warunkujące właściwe działanie całego systemu znanego jako automatyka do bram. Niżej znajdują się wysokiej jakości napędy do bram i siłowniki do bram, a wśród nich szeroki wybór modeli zróżnicowanych pod kątem przeznaczenia.

Profesjonalna automatyka do bram

Przedstawiamy wyroby idealne do zastosowania w systemach przesuwnych oraz skrzydłowych o określonej długości skrzydła, a także napędy do bramy garażowej. Napędy do bram dwuskrzydłowych i przesuwnych oraz siłowniki można nabyć pojedynczo lub w kompletnych zestawach gotowych do zamontowania, które zawierają sterowniki, odbiorniki radiowe, fotokomórki, ergonomiczne piloty, a także niezbędne elementy mocujące.

Automat do bramy skrzydłowej, przesuwnej oraz garażowej

Zarówno nasze napędy do bram dwuskrzydłowych, przesuwnych oraz garażowych, jak i siłowniki bramowe wykonane są z trwałych i odpornych na uszkodzenia materiałów, dlatego też świetnie sprawdzą się nawet w najbardziej wymagających warunkach. W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko siłowniki do bram i automat do bramy skrzydłowej lub przesuwnej, ale również inną automatykę.

DTM System Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
ul. Brzeska 7, 85-145 Bydgoszcz, tel. +48 52 340 15 83/84


projekty unijne