pl ZALOGUJPomoc

Napędy do bram

W każdym mechanizmie automatycznym niezbędne są odpowiednie urządzenia wykonawcze typu siłowniki czy napędy, warunkujące właściwe działanie całego systemu znanego jako automatyka do bram. Nasza firma proponuje nowoczesne rozwiązania dostosowane do potrzeb Klientów. Każdy siłownik bramowy posiada system montażu pasujący do konstrukcji o popularnych wymiarach i wadze. Poniżej znajdują się wysokiej jakości napędy i siłowniki do bram, a wśród nich szeroki wybór modeli zróżnicowanych pod kątem przeznaczenia. Automatyka do bram skrzydłowych, przesuwnych i garażowych obejmuje wszystkie niezbędne do działania komponenty. Objęta jest także gwarancją. Każdy siłownik do bramy posiada deklarację zgodności CE. Dokładna specyfikacja dostępna jest na stronie wybranych produktów.

Profesjonalna automatyka do bram

Przedstawiamy wyroby idealne do zastosowania w systemach przesuwnych oraz skrzydłowych o określonej długości skrzydła, a także napędy do bramy garażowej. Wyróżniają się one jakością użytych materiałów i precyzyjnym wykonaniem. Oferowana przez nas automatyka do bramy spełnia obowiązujące normy bezpieczeństwa. Dbamy przy tym o zapewnienie szerokiego wyboru Klientom. Dlatego siłowniki do bram dwuskrzydłowych dostępne są w 2 wariantach. Możliwość zakupu dodatkowych akcesoriów umożliwia natomiast dostosowanie zamówienia do indywidualnych wymagań. Napędy do bram dwuskrzydłowych i przesuwnych oraz siłowniki można nabyć pojedynczo lub w kompletnych zestawach gotowych do zamontowania, które zawierają sterowniki, odbiorniki radiowe, fotokomórki, ergonomiczne piloty, a także niezbędne elementy mocujące.

Automat do bramy skrzydłowej, przesuwnej oraz garażowej

Zarówno nasze napędy do bram dwuskrzydłowych, przesuwnych oraz garażowych, jak i siłowniki bramowe wykonane są z trwałych i odpornych na uszkodzenia materiałów. Dlatego też świetnie sprawdzą się nawet w najbardziej wymagających warunkach. Automatyka do bramy przesuwnej DTM jest gwarancją poprawnego działania systemu przez lata. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej technologii uniknie przegrzania, a także zamarznięcia. Ponadto każdy siłownik do bramy dwuskrzydłowej wyposażony został w samoblokujący mechanizm napędowy. Podnosi on bezpieczeństwo użytkowania urządzenia. Jednocześnie sprawia, że napęd do bramy nie ulega szybkiemu zużyciu się. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi kategoriami. W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko siłowniki do bram i automat do bramy skrzydłowej lub przesuwnej, ale również inne elementy instalacji tego typu.

DTM System Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
ul. Brzeska 7, 85-145 Bydgoszcz, tel. +48 52 340 15 83/84


projekty unijne