pl ZALOGUJ

Certyfikat ISO 9001:2015

20.06.2018

DTM System z dumą informuje, że spełniamy najwyższe kryteria jakościowe i otrzymaliśmy certyfikat według najnowszej normy ISO 9001:2015.

Firma DTM System z powodzeniem przeszła certyfikację ISO 9001:2015. Certyfikat potwierdza wprowadzenie i stosowanie Systemu Zarządzania Jakością i świadczy o spełnieniu normy w zakresie: Projektowanie, produkcja i sprzedaż urządzeń elektronicznych. Otrzymany certyfikat potwierdza, że wyroby elektroniczne DTM System spełniają wszystkie kryteria międzynarodowych standardów bezpieczeństwa i jakości.

Wyróżnienie Budowlanej Marki Roku 2018 dla DTM System

18.06.2018

Firma DTM System po raz trzeci wyróźniona, w kategorii NAPĘDY DO BRAM, w rankingu Budowlana Marka Roku.

Ranking Budowlana Marka Roku to klasyfikacja materiałów budowlanych produkowanych w Polsce. Jest jedynym w Polsce projektem badawczym o tak szerokim zasięgu i niezależnym charakterze opartym o autentyczne wskazania rynku. Miło nam poinformować, że firma DTM System, już po raz trzeci otrzymała wyróżnienie w kategorii NAPĘDY DO BRAM.
bmr.pdf

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska podczas targów R+T 2018

07.03.2018

Podziękowania za odwiedzenie naszego stoiska na targach R+T w Stuttgarcie.

Szanowni Państwo, chcielibyśmy serdecznie podziękować za odwiedzenie stoiska firmy podczas targów R+T w Stuttgarcie. Dziękujemy za czas poświęcony na zapoznanie się z ofertą naszej firmy. Cieszymy się, że kolejny raz spotkaliśmy się z dużym zainteresowaniem a przeprowadzone rozmowy pokazały oczekiwania naszych klientów oraz pozwoliły nawiązać nowe kontakty biznesowe, które mamy nadzieję zaowocują współpracą. Jeszcze raz dziękujemy i do zobaczenia na kolejnych targach! Zespół DTM System

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska podczas targów BUDMA 2018

05.02.2018

Podziękowania za odwiedzenie naszego stoiska na poznańskich targach BUDMA

Kolejna edycja targów BUDMA za nami. Pragniemy serdecznie podziękować naszym Klientom oraz Gościom za owocne spotkania z naszym zespołem podczas największych targów budownictwa. Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że prezentowane przez nas nowości spotkały się z dużym zainteresowaniem. Największym zainteresowaniem cieszyły się odbiornik sygnałów pojazdów uprzywilejowanych PERFECT-SOS oraz tegoroczny złoty medalista targów, centrum automatyki budynku CHRONO. Dziękujemy za przyjazd i odwiedzenie naszego stoiska, za spotkania oraz ciekawe rozmowy, które mamy nadzieję, że zaowocują wieloletnią współpracą.

DTM System na Targach BUDMA 2018

31.01.2018

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska na targach BUDMA w dniach 30.01.-02.02.2018, pawilon 5, stoisko 25A.

BUDMA czyli Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury, to jedno z najważniejszych miejsc spotkań producentów i dystrybutorów nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych z przedstawicielami handlu, architektami, wykonawcami i inwestorami w Europie. Targi budowlane prezentują najnowszą ofertę produktową, technologiczną i usługową blisko 800 firm z Polski i zagranicy. 4 dni targów budowlanych w Poznaniu obfitują w rynkowe premiery, nowości produktowe i merytoryczne wydarzenia podejmujące najbardziej aktualną problematykę branży budowlanej, a także prezentacje, konkursy i mistrzostwa. Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska w dniach 30.01.-02.02.2018, pawilon 5, stoisko 25A. Na targach prezentujemy m.in.: - nowości z oferty DTM System, w tym tegorocznego Złotego Medalistę MTP - centralę automatyki budynku CHRONO - ciekawe rozwiązania z zakresu zdalnego sterownia - obok szerokiej gamy odbiorników i nadajników radiowych - odbiornik sygnałów pojazdów uprzywilejowanych PERFECT-SOS Będzie nam miło Państwa gościć.
DTM System Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
ul. Brzeska 7, 85-145 Bydgoszcz, tel. +48 52 340 15 83/84