pl ZALOGUJPomoc

CHRONO automatyka budynku na każdą kieszeń

22.11.2018

Zalety centrali automatyki budynku CHRONO na łamach FNB

Systemy automatyki budynkowej, służące do sterowania urządzeniami, mają za zadanie wprowadzenie udogodnień dla osób z nich korzystających. Inteligentne zdalne sterowanie urządzeniami przekłada się bowiem na odczuwalną poprawę komfortu życia codzienniego. Dla użytkowników chcących wprowadzić w swoich domach funkcjonalność inteligentnego bydunku w przystępnej cenie powstała centrala automatyki budynku CHRONO. Zapraszamy do zapoznania się z zaletami centrali opisanymi na łamach Forum Nowoczesnego Budownictwa.
fnb-chrono.pdf

Nowa odsłona znanego odbiornika NANO2

22.11.2018

O zaletach odbiornika NANO2 DUO przeczytać można w Forum Nowoczesnego Budownictwa.

Odbiornik NANO2 to następna znanych i cenionych na rynku odbiorników serii NANO. Przeznaczony jest do współpracy ze sterownikami bram i rolet oraz innymi urządzeniami automatyki. Zachęcamy do przeczytania artykułu o nowej odsłonie znanego i cenionego odbiornika.
fnb-nano2.pdf

PERFECT-SOS bezpieczny dostęp dla służb ratunkowych

22.11.2018

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem dotyczącym odbiornika sygnałów pojazdów uprzywilejowanych PERFECT-SOS

Dla pojazdów służb ratunkowych, takich jak karetka pogotowia, policja czy straż liczy się każda sekunda. Ważne jest aby taki pojazd dotarł jak najszybciej do osoby potrzebującej pomocy. Szybkie dotarcie służb może zaważyc o uratowaniu życia, dlatego należy zrobić wszystko, aby ułatwić dojazd. Perfekcyjnym rozwiązaniem dla zamkniętych miejsc publicznych np. osiedli, parkingów czy firm jest odbiornik sygnałów pojazdów uprzywilejowanych PERFECT-SOS. Więcej o odbiorniku na łamach RBT.
rbt-perfect.pdf

Rozwiązania produktowe DTM System na łamach FNB

22.11.2018

Zapraszamy do lektury Forum Nowoczesnego Budownictwa, gdzie przedstawione są nowoczesne rozwiązania automatyki bramowej.

Kompleksowa oferta automatyki bramowej firmy DTM System regularnie wzbogacana jest o nowe urządzenia, zaprojektowane z myślą o komforcie użytkowania oraz bezpieczeństwie. O najnowszysch rozwiązaniach produktowych przeczytać można w magazynie Forum Nowoczesnego Budownictwa.
fnb-produkty.pdf

Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA 2018

22.11.2018

Centrala automatyki budynku CHRONO otrzymała Złoty Medal BUDMA 2018.

Miło nam poinformować, że centrala automatyki budynku CHNORO została wyróżniona Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA 2018.
chrono-zloty-medal.pdf

DTM-SWIFT350 Nowoczesne rozwiązania automatyki bramowej

22.11.2018

Zachęcamy do zapoznania się z artykułem przedstawiającym najnowsze elektromechaniczne siłowniki do bram skrzydłowych - DTM-SWIFT350

Automatyka do bram zyskuje coraz większą popularność. Brama wjazdowa jest jednym z najbardziej eksploatowanych miejsc w domu. Zautomatyzowanie bramy zapewnia wygodę oraz bezpieczeństwo użytkowania. Elektromechaniczne siłowniki DTM-SWIFT350 przeznaczone są do bram skrzydłowych użytkowanych przez klientów indywidualnych. O zaletach siłowników przeczytać można w czasopiśmie Dom Idealny.
di-swift350.pdf

Certyfikat ISO 9001:2015

20.06.2018

DTM System z dumą informuje, że spełniamy najwyższe kryteria jakościowe i otrzymaliśmy certyfikat według najnowszej normy ISO 9001:2015.

Firma DTM System z powodzeniem przeszła certyfikację ISO 9001:2015. Certyfikat potwierdza wprowadzenie i stosowanie Systemu Zarządzania Jakością i świadczy o spełnieniu normy w zakresie: Projektowanie, produkcja i sprzedaż urządzeń elektronicznych. Otrzymany certyfikat potwierdza, że wyroby elektroniczne DTM System spełniają wszystkie kryteria międzynarodowych standardów bezpieczeństwa i jakości.

Wyróżnienie Budowlanej Marki Roku 2018 dla DTM System

18.06.2018

Firma DTM System po raz trzeci wyróźniona, w kategorii NAPĘDY DO BRAM, w rankingu Budowlana Marka Roku.

Ranking Budowlana Marka Roku to klasyfikacja materiałów budowlanych produkowanych w Polsce. Jest jedynym w Polsce projektem badawczym o tak szerokim zasięgu i niezależnym charakterze opartym o autentyczne wskazania rynku. Miło nam poinformować, że firma DTM System, już po raz trzeci otrzymała wyróżnienie w kategorii NAPĘDY DO BRAM.
bmr.pdf

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska podczas targów R+T 2018

07.03.2018

Podziękowania za odwiedzenie naszego stoiska na targach R+T w Stuttgarcie.

Szanowni Państwo, chcielibyśmy serdecznie podziękować za odwiedzenie stoiska firmy podczas targów R+T w Stuttgarcie. Dziękujemy za czas poświęcony na zapoznanie się z ofertą naszej firmy. Cieszymy się, że kolejny raz spotkaliśmy się z dużym zainteresowaniem a przeprowadzone rozmowy pokazały oczekiwania naszych klientów oraz pozwoliły nawiązać nowe kontakty biznesowe, które mamy nadzieję zaowocują współpracą. Jeszcze raz dziękujemy i do zobaczenia na kolejnych targach! Zespół DTM System

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska podczas targów BUDMA 2018

05.02.2018

Podziękowania za odwiedzenie naszego stoiska na poznańskich targach BUDMA

Kolejna edycja targów BUDMA za nami. Pragniemy serdecznie podziękować naszym Klientom oraz Gościom za owocne spotkania z naszym zespołem podczas największych targów budownictwa. Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że prezentowane przez nas nowości spotkały się z dużym zainteresowaniem. Największym zainteresowaniem cieszyły się odbiornik sygnałów pojazdów uprzywilejowanych PERFECT-SOS oraz tegoroczny złoty medalista targów, centrum automatyki budynku CHRONO. Dziękujemy za przyjazd i odwiedzenie naszego stoiska, za spotkania oraz ciekawe rozmowy, które mamy nadzieję, że zaowocują wieloletnią współpracą.

DTM System na Targach BUDMA 2018

31.01.2018

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska na targach BUDMA w dniach 30.01.-02.02.2018, pawilon 5, stoisko 25A.

BUDMA czyli Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury, to jedno z najważniejszych miejsc spotkań producentów i dystrybutorów nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych z przedstawicielami handlu, architektami, wykonawcami i inwestorami w Europie. Targi budowlane prezentują najnowszą ofertę produktową, technologiczną i usługową blisko 800 firm z Polski i zagranicy. 4 dni targów budowlanych w Poznaniu obfitują w rynkowe premiery, nowości produktowe i merytoryczne wydarzenia podejmujące najbardziej aktualną problematykę branży budowlanej, a także prezentacje, konkursy i mistrzostwa. Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska w dniach 30.01.-02.02.2018, pawilon 5, stoisko 25A. Na targach prezentujemy m.in.: - nowości z oferty DTM System, w tym tegorocznego Złotego Medalistę MTP - centralę automatyki budynku CHRONO - ciekawe rozwiązania z zakresu zdalnego sterownia - obok szerokiej gamy odbiorników i nadajników radiowych - odbiornik sygnałów pojazdów uprzywilejowanych PERFECT-SOS Będzie nam miło Państwa gościć.
DTM System Daniel Kujawski spółka komandytowo-akcyjna
85-145 Bydgoszcz, ul. Brzeska 7 tel./fax +48 52 340 15 83 lub 84, NIP: 9532648396,
REGON:361052098, KRS: 0000948678, Sąd Rejonowy w Bydgoszczy, XIII Wydział Gospodarczy KRS
z pokrytym w całości kapitałem zakładowym 3 211 000 PLN


projekty unijne