pl ZALOGUJPomoc

Fotokomórki

Fotokomórka do bramy Twojej posesji

Każda automatyczna brama wymaga użycia elementów zabezpieczających, takich jak fotokomórka do bramy garażowej. Pełni ona funkcję prewencyjną zapewnia zamknięcie światła wjazdu, gdy  na linii fotokomórki znajdzie się osoba lub obiekt. Natychmiastowo i skutecznie unieruchamia skrzydła bądź cofa ruch bramy. Wraz z lampami tworzy  kompatybilny i kompleksowy system zabezpieczający.

Fotokomórki do bram - efektywna bariera

Fotokomórka gwarantuje bezpieczeństwo osobom przekraczającym linię bramy, a także przeciwdziała uszkodzeniom. Fotokomórka bramy zwiększa komfort codziennego użytkowania, dzięki w pełni zautomatyzowanej przerwie w sekwencji ruchu. Fotokomórka do bramy przesuwnej w naszym katalogu dostępna jest w wielu wariantach - natynkowej, standardowej i bezprzewodowej zasilanej baterią. Oferujemy takie akcesoria, by brama działała optymalnie i błyskawicznie - fotokomórka dostępna jest w wysokim standardzie, niezależnie od wybranego modelu. Posiadamy także fotokomórki do bramy dwuskrzydłowej o doskonałym designie obudowy, by nie tylko była funkcjonalna, ale także dopasowywała się do estetyki systemu. Dzięki zastosowaniu naszych komponentów można zyskać efekt innowacyjnej bariery ochronnej na posesji.

DTM System Daniel Kujawski spółka komandytowo-akcyjna
85-145 Bydgoszcz, ul. Brzeska 7 tel./fax +48 52 340 15 83 lub 84, NIP: 9532648396,
REGON:361052098, KRS: 0000948678, Sąd Rejonowy w Bydgoszczy, XIII Wydział Gospodarczy KRS
z pokrytym w całości kapitałem zakładowym 3 211 000 PLN


DTM System jest firmą opartą o polski kapitał. Produkujemy innowacyjne urządzenia elektroniczne najwyższej jakości przy użyciu najlepszych podzespołów od krajowych kontrahentów. Posiadamy własne linie produkcyjne oparte o nowoczesne technologie oraz dysponujemy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą pracowniczą. Wszystkie nasze urządzenia posiadają niezbędne atesty oraz certyfikaty dopuszczające je do użycia na terenie Unii Europejskiej. Oferujemy także usługi produkcji na zlecenie dla krótkich i średnich serii urządzeń.

projekty unijne