pl ZALOGUJPomoc

Zestawy do bram garażowych

Komplety automatyki do bram garażowych

Prawidłowe działanie napędów jest uzależnione od zastosowanych w systemie komponentów. Dlatego proponujemy możliwość kupna automatu do otwierania bramy garażowej w komplecie z niezbędnymi akcesoriami. Skraca to czas wyboru odpowiedniego rozwiązania. Wszystkie elementy wchodzące w skład zestawu z automatem do drzwi garażowych zostały precyzyjnie wykonane z wysokiej klasy materiałów. Dzięki temu wyróżniają się płynnym działaniem i odpornością na czynniki zewnętrzne.

Automatyka do bramy garażowej DTM

Szczególną uwagę przywiązujemy do kwestii bezpieczeństwa i niezawodności naszych produktów. Stąd też każdy automat do bramy garażowej odpowiada branżowym normom jakościowym. W zestawach znajdują się napędy o parametrach dopasowanych do systemów o różnej charakterystyce, a także piloty umożliwiające sterowanie urządzeniami. nasza automatyka do bramy garażowej odpowiada przy tym potrzebom współczesnych klientów. Dbamy przy tym o jej efektywność i niezawodność.

DTM System Daniel Kujawski spółka komandytowo-akcyjna
85-145 Bydgoszcz, ul. Brzeska 7 tel./fax +48 52 340 15 83 lub 84, NIP: 9532648396,
REGON:361052098, KRS: 0000948678, Sąd Rejonowy w Bydgoszczy, XIII Wydział Gospodarczy KRS
z pokrytym w całości kapitałem zakładowym 3 211 000 PLN


DTM System jest firmą opartą o polski kapitał. Produkujemy innowacyjne urządzenia elektroniczne najwyższej jakości przy użyciu najlepszych podzespołów od krajowych kontrahentów. Posiadamy własne linie produkcyjne oparte o nowoczesne technologie oraz dysponujemy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą pracowniczą. Wszystkie nasze urządzenia posiadają niezbędne atesty oraz certyfikaty dopuszczające je do użycia na terenie Unii Europejskiej. Oferujemy także usługi produkcji na zlecenie dla krótkich i średnich serii urządzeń.

projekty unijne