pl ZALOGUJPomoc

Zestawy do bram przesuwnych

Nowoczesna automatyka do bram przesuwnych

Wieloletnie doświadczenie w branży przekłada się na szeroki wybór produktów w naszej ofercie. Ze względu na sposób działania, jakim wyróżniają się bramy przesuwne, automatyka wykorzystywana do ich prawidłowej pracy musi wyróżniać się najwyższą jakością. Zestawy składające się z odpowiednich komponentów można dopasować do posiadanej bramy na podstawie specyfikacji. Kluczowej jest przy tym, aby automat do bram przesuwnych zapewniał niezawodność bez względu na warunki atmosferyczne. Gwarantujemy więc odpowiednią jakość i wytrzymałość materiałów.

Automaty do bramy przesuwnej - zestawy

Sprzedawane przez nas produkty składają się z wysokiej jakości elementów elektronicznych. Aby zapewnić ich niezawodne działanie, automaty do bramy przesuwnej posiadają także odporne obudowy wykonane z wytrzymałych tworzyw sztucznych. Gwarantuje to, że są skutecznie chronione przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz warunkami pogodowymi. Ze względu na charakterystykę, automatyka do bramy przesuwnej musi być każdorazowo dobrana odpowiednio do długości i ciężaru konstrukcji. Pozwoli to zapewnić płynne i bezpieczne działanie.

DTM System Daniel Kujawski spółka komandytowo-akcyjna
85-145 Bydgoszcz, ul. Brzeska 7 tel./fax +48 52 340 15 83 lub 84, NIP: 9532648396,
REGON:361052098, KRS: 0000948678, Sąd Rejonowy w Bydgoszczy, XIII Wydział Gospodarczy KRS
z pokrytym w całości kapitałem zakładowym 3 211 000 PLN


DTM System jest firmą opartą o polski kapitał. Produkujemy innowacyjne urządzenia elektroniczne najwyższej jakości przy użyciu najlepszych podzespołów od krajowych kontrahentów. Posiadamy własne linie produkcyjne oparte o nowoczesne technologie oraz dysponujemy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą pracowniczą. Wszystkie nasze urządzenia posiadają niezbędne atesty oraz certyfikaty dopuszczające je do użycia na terenie Unii Europejskiej. Oferujemy także usługi produkcji na zlecenie dla krótkich i średnich serii urządzeń.

projekty unijne