pl ZALOGUJPomoc

Zestawy do bram skrzydłowych

Innowacyjna automatyka do bram skrzydłowych

Ze względu na swoją budowę bramy jedno- i dwuskrzydłowe, wymagają odpowiednich rozwiązań w zakresie napędu. Proponowana przez nas automatyka do bramy skrzydłowej jest dopasowana do nowoczesnych systemów. W skład zestawów wchodzą wszystkie niezbędne elementy zapewniające prawidłowe działanie instalacji. Na automat do bram skrzydłowych, składają się wysokiej klasy siłowniki, fotokomórki i piloty. Zapewniają one możliwość kontroli nad działaniem mechanizmów i gwarantują sprawne funkcjonowanie bram.

Efektywny automat do bramy skrzydłowej

Za działanie produktów odpowiadają wysokiej klasy komponenty elektryczne i mechaniczne. Oferowana przez nas automatyka do bram skrzydłowych wyróżnia się precyzją wykonania oraz nowoczesnym designem. Dzięki temu nie tylko zapewnia niezawodne działanie, ale pasuje także do nowoczesnych systemów nie tylko pod kątem wydajności, ale też estetyki. Zróżnicowanie produktów i zestawów, w których dostać można automat do bramy skrzydłowej, pozwala na zakup modelu najlepiej dopasowanego do konkretnej bramy. Pod uwagę należy brać przy tym jej specyfikację, w tym m.in. długość i ciężar skrzydeł.

DTM System Daniel Kujawski spółka komandytowo-akcyjna
85-145 Bydgoszcz, ul. Brzeska 7 tel./fax +48 52 340 15 83 lub 84, NIP: 9532648396,
REGON:361052098, KRS: 0000948678, Sąd Rejonowy w Bydgoszczy, XIII Wydział Gospodarczy KRS
z pokrytym w całości kapitałem zakładowym 3 211 000 PLN


DTM System jest firmą opartą o polski kapitał. Produkujemy innowacyjne urządzenia elektroniczne najwyższej jakości przy użyciu najlepszych podzespołów od krajowych kontrahentów. Posiadamy własne linie produkcyjne oparte o nowoczesne technologie oraz dysponujemy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą pracowniczą. Wszystkie nasze urządzenia posiadają niezbędne atesty oraz certyfikaty dopuszczające je do użycia na terenie Unii Europejskiej. Oferujemy także usługi produkcji na zlecenie dla krótkich i średnich serii urządzeń.

projekty unijne